Lokacija: Hotel se nalazi neposredno uz Jadransku turističku magistralu, koja prolazi kroz Neum. S hotelskih terasa pruža se predivan pogled na more i zaliv Neum -Klek, kao i na jedinstvene i očaravajuće zalaske sunca.
Usluga: Noćenje sa doručkom i polupansion
Smeštaj: Na raspolaganju Vam je 58 moderno uređenih i udobnih soba. Sve sobe sadrže: kablovsku televiziju s 20 programa, balkon, klimu, telefon, minibar, besplatan Wi-Fi, kupatilo s tušem, fen za kosu, wc. Kada poželite osetiti mirise i zvuke mora, mediteranskog zelenila ili toplinu sunčevih zraka, dovoljno je doći do prozora ili balkona Vaše sobe odakle se pruža prekrasan pogled na more, zaliv i obalu.
Sadržaj hotela: caffe bar, restoran, dvorana za fitness, zatvoreni bazen i sauna. U hotelskom restoranu očekuje vas bogat izbor domaćih i internacionalnih jela, s naglaskom na mediteransku kuhinju.
Transferi – Hotel svakodnevno organizije besplatnu uslugu prevoza do/s plaže za sve goste!
| Usluga | Smeštaj | Period 01.08-31.08.2020. | |
| ND | 1/2 | 32,00 eur | 26,00 eur |
| PP | 1/2 | 44,00 eur | 38,00 eur |
| ND | 1/3 | 32,00 eur | 26,00 eur |
| PP | 1/3 | 44,00 eur | 38,00 eur |
| ND | 1/1 | 52,00 eur | 40,00 eur |
| PP | 1/1 | 64,00 eur | 52,00 eur |
* Deca do 3 godine – gratis, deca od 3 do 12. godina u sobi sa roditeljima popust 30%, deca od preko12. god.plaćaju kao odrasli
* Doplata za pun pansion 10,00 eura dnevno po osobi!
* Boravišna taksa nije uračunata u cenu i plaća se 1,00 euro po osobi i danu
ARANŽMAN OBUHVATA:
• Smeštaj u izabranom hotelu na bazi noćenja sa doručkom ili polupansiona
• Agencijske usluge.
ARANŽMAN NE OBUHVATA:
• Prevoz
• Fakultativne programe,
• Individualne troškove,
• Međunarodno zdravstveno osiguranje
NAPOMENA:
U slucaju promena na monetarnom tržištu , organizator putovanja zadržava pravo korekcije cena, izmene programa ili otkaza putovanja najkasnije 7 dana pre pocetka putovanja.
Agencija ne snosi odgovornost za eventualne drugacije usmene informacije o programu putovanja.
Uz ovaj program važe Opšti uslovi organizatora putovanja turističke agencije Plana Tours licenca OTP 80/2020 kategorija A 40 od 31.01.2020
1) 30% prilikom rezervacije, a ostatak 15 dana pre polaska na put,
2) 30% prilikom rezervacije, a ostali iznos u jednakim mesecnim ratama cekovima gradana do 20.12.. godine,
3) platnim karticama (VISA, AMERICAN EXPRESS, DINA, MASTER, MAESTRO, YUBA),
4) administrativnom zabranom 30% prilikom rezervacije, a ostali iznos u jednakim mesecnim ratama do 20.12..godine. Korisnik usluga je dužan da u roku od dva radna dana nakon uplate akontacije dostavi Organizatoru Rešenje o administrativnoj zabrani (formular izdaje Organizator), overen i potpisan od strane Poslodavca (organizator zadržava pravo odabira pravnih lica sa kojima ce sklopiti ugovor o zabrani). 5) kreditom banke, 6) 30% prilikom rezervacije, a ostatak kreditnim karticama BANCA INTESE do 6 mesecnih rata bez kamate.












