Overview
- Updated On:
- 17 marta, 2020
- 5 Max.Osoba
- 10.00 m2
Vila ZISKOS se nalazi u centru Paralije, u šetališnoj zoni na samoj obali mora. U svom sastavu ima trokrevetne i četvorokrevetne studije od kojih su neki sa pogledom na more. Higijenu u studijima gosti održavaju sami, promena posteljine na 5 dana.
SADRŽAJ STUDIJA: kuhinja (frižider, rešo sa dve ringle na struju, aspirator, mikrotalasna peć, posuđe i pribor), kupatilo, fen, četiri standardna ležaja, orman, toaletni sto sa ogledalom, noćni stočić, stočić za prtljag, televizor, WI-FI, klima uređaj (doplata na licu mesta), terasa sa garniturom za sedenje.
*Agencija ne može garantovati brzinu interneta i nije odgovorna u slučaju nestanka interneta usled tehničkih problema grčkih operatera.
10% popusta na prevoz i smeštaj za uplatu akontacije od 30% prilikom rezervacije i isplatu ostatka do 25.03.
Cene su izražene u evrima po studiju / apartmanu na 10 noćenja
Aranžman obuhvata:
– najam studija/apartmana na bazi 10 noćenja,
– usluge predstavnika agencije,
– troškove organizacije.
Aranžman ne obuhvata:
– autobuski prevoz,
– zdravstveno osiguranje,
– boravišnu taksu (plaćanje na licu mesta): 0,5 eura dnevno po studiu/apartmanu, izuzev hotela Hellas gde je 1,5 eura dnevno po studiu,
– doplata za korišćenje klima uređaja – 5 evra po danu (plaćanje na licu mesta).
PREVOZ:
Polazak je dan ranije u odnosu na termine iz tabele, povratak iz letovališta je poslednjeg dana boravka.
Cena povratne karte: 55 € iz Beograda, 45 € iz Niša.
Doplata za polaske iz drugih gradova u odnosu na cenu iz Beograda (minimum 2 osobe tj. dve pune cene): 25€ iz Subotice i Kikinde; 20€ iz Šabca, Vršca i Čačka; 15€ iz Novog Sada, Zrenjanina i Bora; 10€ iz Pančeva, Lazarevca, Kragujevca i Kruševca.
Popusti: Deca do 12 god. ostvaruju popust od 15 € i imaju svoje sedište, deca do 2 god. besplatno ukoliko ne koriste sedište.
– 20% popusta na smeštaj za uplatu akontacije od 30% prilikom rezervacije i isplatu ostatka do 15.03.
– 10% popusta na smeštaj za uplatu akontacije od 30% prilikom rezervacije i isplatu ostatka do 01.05.
* popusti ne važe za smene sa *
Cene su u Eur, po app/studiju, najam za 10 noćenja. (NEMA DINARSKOG DELA)
-Cene sa zvezdicom (*) u prvoj i poslednjoj smeni označavaju paket aranžman (smeštaj+prevoz po osobi) i odnose se na polazak iz Beograda. Ne postoji umanjenje za polaske južnije od Beograda.
-Uslovi za decu u studiju / apartmanu:
– Dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
– Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje WI-FI interneta – BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja je 5€ po danu.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedište u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Kada jedna osoba koristi paket aranžman (sa *), doplata za 1/1 je 70% od cene sa * za 1/2.
-Kod prodaje duple smene – prva smena gde je cena sa zvezdicom (*) i narednog termina, putnik plaća paket po osobi plus najam apartmana u sledećoj smeni. Isto važi i za poslednju smenu sa zvezdicom (*).
CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
– smeštaj u odabranoj vili na bazi najma apartmana za odabrani broj noćenja
– autobuski prevoz (samo u smenama sa zvezdicom)
– servis predstavnika agencije
– troškove organizacije
CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
– Boravišnu taksu u Grčkoj. Cena boravišne takse iznosi 0,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
– autobuski prevoz (osim u smenama sa zvezdicom)
– međunarodno zdravstveno putno osiguranje.
– osiguranje od otkaza putovanja
– održavanje higijene u apartmanima za vreme boravka
– fakultativne izlete
– individualne troškove
Cenovnik za PREVOZ
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-10 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina, Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda (za realizaciju transfera minimalan broj putnika je 4, za manji broj putnika postoji mogućnost realizacije transfera uz korekciju cene) :
-za polazak iz Subotice, Sombora – 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca – 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara – 15€;
-za polazak iz Pančeva – 10€.
• Umanjenje cena prevoza u odnosnu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda :
-za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€,
-za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
USLOVI PLAĆANJA:
– 30% prilikom prijavljivanja, ostatak najkasnije 15 dana pre datuma polaska na put.
– Čekovima građana
– platnim karticama: DINA, MASTER, MAESTRO, VISA
– Sve cene su izražene u eurima, a placanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu Narodne Banke Srbije na dan uplate. opsti uslovi plan/atlant.
